Laskutustiedot

Verkkolaskut

Laatutrio Oy, 2907700-1

Verkkolaskuosoite: 003729077001
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

Tilinumero: FI2457414020105982
Pankki: Osuuspankki (OKOYFIHH)


Veikka Österberg 








Toimitusjohtaja

045 1365 497

veikka.osterberg@laatutrio.fi

 

Sampsa Laitinen 

 
 
 
 
 
 
 

Tuotanto

044 3160 120

sampsa.laitinen@laatutrio.fi

 

Joona Harmaala 

 
 
 
 
 
 
 

Myynti

040 1432 371

joona.harmaala@laatutrio.fi

 

Oskari Kittilä 

 
 
 
 
 
 
O

Myyjä

050 5166 871

oskari.kittila@laatutrio.fi

 

Juho Illikainen 

 
 
 
 
 
 
 

Myyjä

040 1875 400

juho.illikainen@laatutrio.fi

 

Juhana Saukko

 
 
 
 
 
 
 uhana

Työnjohtaja

044 0477 199

juhana@laatutrio.fi

 

Topias Hanhisuanto

 
 
 
 
 
 
OT

Työnjohtaja

045 3181 838

topias@laatutrio.fi

Tyytyväisyys tuottaa laatua!

Haluamme olla haluttu työpaikka. Arvostamme todella paljon työntekijöitämme ja huolehdimmekin heidän tarpeista parhaalla mahdollisella tavalla. Tyytyväinen työntekijä on avainasemassa, jotta syntyy tyytyväisiä asiakkaita. Tämä on toimintamme yksi kulmakivistä. Kuvassa voittoisa Laatutrion joukkue kesän 2019 salibandyn työpaikkasarjassa. 

Ota yhteyttä!

 Joona Harmaala

040 1432 371

myynti@laatutrio.fi

Sulje